Posiadając samochód w Polsce, musimy również wykupić dla niego ubezpieczenie komunikacyjne OC, aby legalnie poruszać się po drodze. Możemy zrobić to na kilka sposobów, a coraz bardziej popularnym staje się korzystanie z porównywarek ubezpieczeń online. Ten sposób zyskuje coraz więcej zwolenników ze względu na oszczędność czasu oraz pieniędzy, ponieważ możemy znaleźć ubezpieczenie tańsze nawet o 50% w stosunku do innych sposobów.

Zalety korzystania z porównywarek ubezpieczeń

Zakupy online są aktualnie codziennością i chyba prawie każdy już korzysta z tej opcji. Podobnie dzieje się na rynku ubezpieczeń, gdzie możemy zakupić dowolną polisę przez Internet. Ten sposób ma wiele zalet o czym opowiemy poniżej.

  • Cena – Kluczowy parametr dla wielu osób, którzy muszą zakupić ubezpieczenie dla swojego pojazdu. Cena polisy OC może być tańsza nawet o kilkaset zł, a dodatkowo korzystając z kodów rabatowych zyskamy jeszcze więcej. O najlepszych kodach do porównywarek OC jeszcze opowiemy poniżej.
  • Czas – Korzystając z porównywarki ubezpieczeń zaoszczędzimy sporo czasu, ponieważ możemy wyliczyć polisę w każdym momencie w domu. Porównamy dziesiątki ofert od towarzystw ubezpieczeniowych i dobierzemy najlepsze ubezpieczenie dopasowane pod nas.
  • Wsparcie – Do naszej dyspozycji mamy setki konsultantów, którzy odpowiedzą na nasze pytania i doradzą nam jakie ubezpieczenie wybrać.
  • Porównanie wielu ofert – Na rynku mamy dziesiątki firm, w których możemy ubezpieczyć nasz pojazd. Chodząc do każdej z osobna stracilibyśmy wiele czasu. Korzystając z porównywarki otrzymamy wiele ofert w szybki sposób i wybierzemy najlepszą.

Z jakich promocji warto skorzystać?

Na rynku mamy dwie przodujące porównywarki ubezpieczeń, które wyliczają najlepsze ceny ubezpieczeń, a dodatkowo oferują kody promocyjne. Korzystając z tych promocji dodatkowo zaoszczędzimy na ubezpieczeniu.

Mubi – jedna z popularniejszych porównywarek ubezpieczeń, która porówna dla nas dziesiątki ofert na ubezpieczenie pojazdu. Dodatkowo mamy możliwość skorzystać z promocji 150 zł zwrotu na konto do końca maja, następnie będzie to 100 zł. Wystarczy skorzystać z dedykowanego linku. Wszelkie informacje o promocji znajdziemy na stronie – Mubi kod rabatowy

Mubi zwrot 150 zł

Rankomat – tej porównywarki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest z nami od wielu lat i oferuje różnego rodzaju ubezpieczenia. Na platformie porównamy dziesiątki ofert na ubezpieczenie pojazdu, życia czy domu. Dodatkowo możemy skorzystać z dedykowanych promocji, które znajdziemy na – Rankomat kod rabatowy

Rankomat kod rabatowy na 50 zł

Podsumowanie

Skorzystanie z porównywarek ubezpieczeń to ciekawa opcja dla każdego. W ten sposób zaoszczędzimy czas i pieniądze. Do wyboru mamy kilka porównywarek z których możemy skorzystać. Najlepiej sprawdzić ubezpieczenie na każdej z nich i wybrać najkorzystniejszą. Cała procedura zajmie nam kilka minut i wymaga od nas wpisania podstawowych danych pojazdu i właściciela.