Zyskaj kod rabatowy Rankomat na kwotę 50 zł na dzień dobry. Jak skorzystać z promocji? To proste! Wystarczy, że przejdziesz w specjalny link (udostępniamy go poniżej) i wyliczysz polisę na swój samochód za minimum 400 zł. Następnie wystarczy opłacić ubezpieczenie, wypełnić formularz rejestracyjny, który otrzymasz na maila i to wszystko. Odbierzesz swój zwrot p minimum 30 dniach od zawarcia umowy na ubezpieczenie. Z kodu rabatowego Rankomat możesz skorzystać tylko jeden raz.

Rankomat rabat

Rankomat kod rabatowy

Zyskaj tańsze ubezpieczenie dzięki porównywarce Rankomat

Od dawna zauważamy rozwój rynku E-comerce i powszechne stały się zakupy internetowe, ze względu na swoją prostotę oraz oszczędzanie pieniędzy. Podobnie dzieje się z rynkiem ubezpieczeń, gdzie do wyboru mamy wiele porównywarek ubezpieczeń, które pozwalają zaoszczędzić na ubezpieczeniu.

Jedną z przodujących porównywarek na rynku polskim jest Rankomat, który dodatkowo zwraca 50 zł za ubezpieczenie, gdy skorzystamy ze specjalnego kodu rabatowego. Dzięki ubezpieczeniu przez Internet możemy zaoszczędzić nawet 50% na samym OC, a korzystając z kodu na 50 zł jeszcze obniżymy końcową cenę ubezpieczenia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu kupisz polisę szybko i wygodnie, nie wychodząc z domu. Do dyspozycji masz 200 agentó ubezpieczeniowych czekających na kontakt od Ciebie. Doradzą nam w dobrze najlepszego ubezpieczenia dla samochodu i nie tylko. Polisę otrzymasz na maila, a gdybyś się rozmyślał, masz możliwość zwrotu do 30 dni.

Jak skorzystać z porównywarki ubezpieczeń?

Skorzystanie z ofery jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy nam podstawowa znajomość poruszania się po internecie aby cały proces zajął nam 5 minut.

  • Wpisujemy po kolei wszystkie potrzebne dane naszego pojazdu oraz własne. Na podstawie tych danych zostanie wyliczona dla nas składka polisy. Musimy znać podstawowe dane o pojeździe, które znajdziemy w dowodzie rejestracyjnym.
  • Następnie wybieramy jakie ubezpieczenie jest nam potrzebne, mamy wiele wariantów zawierających OC, AC, NNW czy Assistance.
  • Firma porówna dla nas oferty z wielu firm ubezpieczeniowych i przedstawi nam je w przejrzystej formie.
  • Następnie wystarczy wybrać odpowiednie ubezpieczenie, oraz zakupić je online. Warto pamiętać o kodzie rabatowym 50 zł na pierwsze ubezpieczenie gdy wybierzemy plisę za min. 400 zł.
Rankomat kalkulator