Znana w Polsce porównywarka ubezpieczeń Mubi organizuje akcję promocyjną, zwracając na konto 100 zł za ubezpieczenie pojazdu, korzystając z ich porównywarki. Mubi pozwala wyliczyć najtańsze ubezpieczenie na rynku, porównując oferty z wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Dodatkowo korzystając z kodu rabatowego na 100 zł zwrotu na konto, cena za ubezpieczenie może być znacznie tańsza od konkurencji. Poniżej umieszczamy dedykowany link do promocji na zwrot 100 zł. Wystarczy w niego wejść, a bonus naliczy się automatycznie.

Warto skorzystać z promocji już teraz, ponieważ od początku czerwca Mubi zmienia bonus na zwrot 100 zł za ubezpieczenie.

https://mubi.pl/id-OKA01

Szybkie streszczenie korzystania z kodu rabatowego do Mubi – w pigułce

Bezpośredni link do aktywacji kodu na 100 zł https://mubi.pl/id-OKA01

Regulamin promocji – https://mubi.pl/dokumenty/Bonus_dla_poleconego_01.02.2024.pdf

Wypełnij formularz konkursowy by odebrać bonus – https://mubi.pl/ubezpieczenie-samochodu/kalkulator-oc-ac/odbierz-bonus/verification

Pieniądze trafią na konto do 30 dni

Proste objaśnienie jak skorzystać z promocji Mubi

Aby skorzystać z kodu rabatowego, należy przejść przez specjalny link, a kod zostanie automatycznie dopisany do naszego konta.

Ze zwrotu 150 zł możemy skorzystać dwa razy na 24 miesiące, ale tylko raz na dany pojazd.

Aby skorzystać z promocji, nie musi nam się aktualnie kończyć polisa, ponieważ bonus możemy zarezerwować na 12 miesięcy, wypełniając formularz.

Przykład:

Jeśli aktualnie płacimy za ubezpieczenie OC 700 zł, na Mubi wyliczymy za 400 zł, dodatkowo korzystając z kodu rabatowego na 100 zł, zaoszczędzimy 400 zł na samym OC

Ubezpieczenie możemy zakupić poprzez płatność Internetową, wcześniej możemy również skontaktować się telefonicznie z konsultantem podając kod rabatowy okazone.pl

Mubi od czerwca zwraca 100 zł na konto bankowe – zmiana promocji

To już ostatnia chwila, aby skorzystać z promocji 150 zł zwrotu na konto bankowe, która jest z nami od ponad 2 lat. Możemy z niej skorzystać do końca maja. Następnie zwrot zostanie zmniejszony do kwoty 100 zł.

Promocja będzie wyglądać podobnie do poprzedniej, również musimy skorzystać z dedykowanego linku polecającego takiego jak ten https://mubi.pl/id-OKA01. Po przejściu na stronę aktywuje się dla nas bonus 100 zł zwrotu na konto, po zakupie polisy. Aby dokładnie wiedzieć, jakie warunki należy spełnić i kto może skorzystać z promocji warto zajrzeć do regulaminu. Jest on pisany prostym i krótkim językiem, gdzie szybko wyłapiemy najpotrzebniejsze informacje.

Po jakim czasie dostaniemy zwrot na konto bankowe?

Po zakupieniu ubezpieczenia otrzymamy wszystkie informacje na temat zwrotu. Trwa on do 30 dni, lecz możemy przyspieszyć ten proces, przesyłając dowód zakupu ubezpieczenia. Aby otrzymać zwrot, musimy wskazać numer swojego konta bankowego, na które ma trafić 150 zł zwrotu.

Jeśli nie jesteśmy pewni czy bonus 100 zł się nam należy, warto skontaktować się z konsultantem, który sprawdzi, czy wcześniej już nie korzystaliśmy z promocji Mubi i poinformuje, czy zwrot 150 zł zostanie naliczony.

Jakie parametry wpływają na cenę ubezpieczenia samochodowego?

Od tego co wpiszemy w formularz porównywarki, będzie zależała cena ubezpieczeń pojazdu. Głównym czynnikiem wpływającym na cenę ubezpieczenia komunikacyjnego to liczba lat bezkolizyjnej jazdy, oraz doświadczenie kierowcy. Są to parametry sztywne, których nie możemy w żaden sposób zmienić, ponieważ tyczą się historii. Jednak w pytaniach o przyszłość, gdzie będziemy przetrzymywać pojazd, lub ile planujemy rocznie robić kilometrów samochodem, możemy wpisać niskie wartości, co może przyczynić się do tańszego ubezpieczenia.

Porównywarka ubezpieczeń od Mubi

Mubi to gigant na rynku polskim dostarczający możliwość wyszukania najtańszego ubezpieczenia samochodu. W prosty sposób możemy wyliczyć składkę ubezpieczenia dla naszego pojazdu, sprawdzając oferty wielu firm ubezpieczeniowych tj. mtu24.pl, Generali, czy Link4. Często już same OC potrafi być tańsze o kilkaset zł w porównaniu do cen od towarzystw ubezpieczeniowych.

W porównywarce możemy wyliczyć ubezpieczenie pojazdu z wariantami do wyboru: OC, AC, NNW, ASS. Wszystko zajmuje nam jedynie kilka minut. Za wszystko zapłacimy poprzez bezpieczne płatności online. Kwotę ubezpieczenia możemy również rozłożyć na raty, co jednak wiąże się ze zwiększeniem kwoty końcowej. Dodatkowo polisy nie trzeba wykupywać od razu, lecz warto zarezerwować sobie zwrot bonusu na maksymalnie 12 miesięcy. Dzięki takiemu zabiegowi otrzymamy zwrot na konto nawet jeśli w przyszłości promocja się zakończy.

Porównywarka Mubi to też tysiące zadowolonych klientów, którym udało się zaoszczędzić na ubezpieczeniu pojazdu. Nie musisz w ciemno wierzyć w atrakcyjność ofert. Wejdź na porównywarkę, wypełnij prosty formularz, który zajmie Ci 5 minut i sprawdź cenę ubezpieczenia. Gdy wyjdzie Ci taniej niż aktualnie to skorzystaj, i dołącz do zadowolonych klientów Mubi.